Фітосанітари попереджають про зростання активності бурякового довгоносика

довгоносикиНа минулорічних бурячищах було зафіксовано початок виходу на поверхню ґрунту жуків звичайного бурякового довгоносика. Довгоносики у доброму фізіологічному стані, статевий індекс спрямований у бік самиць. Про це інформують у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Черкаській області.

За температури повітря 15–200С та поверхні ґрунту 25–350С спостерігатиметься масовий вихід  звичайних бурякових довгоносиків з розселенням з місць зимівлі «пішим ходом», а в подальшому й перельоти на сходи цукрових буряків.

Щоб зменшити поширеність довгоносиків, бурячища і прилеглі до них посіви буряків обкопують крайовими ловильними канавками з систематичним обприскуванням їх дозволеними до використання в Україні інсектицидами.

Звертаємо вашу увагу: про час та місце  застосування пестицидів необхідно  обов’язково попереджати голів сільських і селищних рад, пасічників не менше як за дві доби.

При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих  державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та  правил особистої гігієни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *