Фіктивне прибирання ціною у півмільйона гривень: справу передано до суду

хабар грошіДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника управління Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичної особи-підприємця, які обвинувачуються у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах та підробці документів.

Встановлено, що між управлінням Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичною особою-підприємцем протягом 2019-2021 років укладено ряд фіктивних договорів про надання вказаним підприємцем послуг з прибирання приміщень підрозділів управління Державної міграційної служби в Черкаській області, у тому числі послуг із санітарно-гігієнічної обробки приміщень, спрямованої на запобігання, виникнення і поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Указані договори фізичною особою-підприємцем фактично не виконувалися і відповідні послуги не надавалися, натомість керівник управління безпідставно посвідчував акти здачі-прийому виконаних робіт, які попередньо складалися та підписувалися фізичною особою–підприємцем.

Відповідно до цих актів з державного бюджету на користь підприємця безпідставно перераховано 505 тис. грн. Тож, тепер як керівник, так і підприємець будуть відповідати за це перед судом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.