Фестиваль шкільної медіації «Коло друзів»

20191030_125925(0)_resizeСмілянська школа-родина №15 лише розпочинає цей вид діяльності для встановлення процедур мирного та партиципаторного вирішення конфліктів, протидії дискримінації та цькуванню (буллінгу, моббінгу). Для обміну досвідом команда нашого закладу відвідала зустріч в Золотоніській школі №3 в рамках проєкту «Мережування шкільних служб медіації шкіл – учасниць та випускниць Програми Демократична школа», підтриманого Центром ім. Вергеланда (координатор – Ольга Дацко).

Метою проекту є створити мережу шкільних служб медіації шкіл-учасниць та випускниць Програми Демократична школа у Черкаській області, а згодом долучити до Мережі інші школи. Синергія спільної мети надихала на активне обговорення проблем (куди ж без них) під час запуску шкільних служб порозуміння та альтернативних шляхів їх подолання. Учні поглибили знання принципів медіаторства та поглиблювали навички ефективного невербального спілкування на майстер-класах. Представники учнівського самоврядування, адміністратори закладів освіти поглинали досвід Канівської гімназії щодо кроків успішного загальношкільного підходу до створення служби медіації. Корисне спілкування, нові знайомства та практичні лайфхаки від одного з фундаторів шкільної медіації в Україні Ольги Дацко стали нашим надбанням для подальшого поступу. Приємним бонусом для учасників стала пішохідна екскурсія по чарівному місту Золотоноша.

Сподіваюсь, спільними зусиллями учнів та педагогів закладів освіти м.Сміла ми об’єднаємося в єдину мережу шкільної медіації України.

Мар’яна Криворучко,

заступник директора з НВР НВК №15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *