Фельдшер «швидкої» у свій вихідний врятував чоловіка, якому раптово стало зле

155959888_5161310287274657_8161977592395480205_oЗавдяки злагодженій роботі працівників черкаської швидкої успішно реанімували чоловіка, який лежав на вулиці. Виклик про те, що чоловіку стало зле і він втратив свідомість на вході до торговельного центру у Черкасах надійшов сьогодні об 11:04. За викликом терміново виїхала бригада екстренки.

Примітно, що у цей час із ТРЦ виходив фельдшер Черкаської швидкої, у якого саме був вихідний. Чоловік побачив гурт , який оточив чоловіка на землі.

Не гаючи часу, фельдшер почав проводити серцево-легегеву реанімацію. Через кілька хвилин у чоловіка відновилось дихання та з’явився пульс.

Бригада екстренки, приїхавши на місце події, провела розширені реанімаційні заходи. У автівці швидкої медики продовжили проводити інтенсивну терапію. Врешуті 66-річний чоловік почав самостійно дихати та прийшов до тями. З моніторуванням життєво-важливих функцій пацієнта доправили до Третьої Черкаської міської лікарні, повідомила речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *