Фантазія в солоному тісті: у бібліотеці юних смілян запросили на майстер-клас

viber-image13Яке чудове місце бібліотека! Там зберігається мудрість, набута за багато років. Коли заходиш в бібліотеку, здається, ніби потрапляєш у казку. Бібліотека-філія №2 Смілянської ЦБС заснована 1954 році в приміщенні цукрового заводу. Тут є дві зали: абонемент і читальний. Видавництво «Грані –Т» надало бібліотеці безкоштовно понад 600 примірників новітньої української літератури, яку мали можливість переглянути вихованці 4 загону «Євродіти» табору «Веселка». Там стільки книг! Любителям віршів дуже великий вибір. А, якщо хочеться дізнатися про дитячі пригоди, досить прочитати казку свого дитинства. Коли ми зайшли в бібліотеку, здалося, що потрапили в рідне і дороге для нас місце. Там змогли відпочити, погортати цікаві книги.

Особливо запам’ятався майстер-клас «Безмежна фантазія в солоному  тісті». Цікавими і змістовними  були завдання від фундації «Фонд Дарини Жолдак».

Велику вдячність хочеться винести Радченко Н.І., завідуючій бібліотекою-філією №2, Шевченко Л.І., бібліотекарю, за можливість гарно і змістовно провести час.

                                                                                             Вихователь загону №4 «Євродіти»

Кириленко С.В.

Прес-центр школи №1 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *