Фактом реєстрації церкви сатанистів у Пастирському займається міліція

ПастирЯк повідомляє Прочерк, начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар сподівається, що кримінальне провадження, відкрите за фактом реєстрації церкви сатаністів під прикриттям релігійної громади «Божичі», матиме своє логічне завершення.

– Громадянин, який реєстрував, назву її сектою, подав до органу реєстрації пакет документів від необхідної кількості осіб. Останні під час слідчих дій повідомили, що не є учасниками цієї секти і не підписували протокол. Є факт підробки документів і використання їх із метою реєстрації, – зауважив під час прес-конференції Владислав Володимирович.

Нагадаємо, організація «Божичі» була зареєстрована ще 21 травня, оскільки, згідно з наданими документами, визначала себе як громада слов’янських неоязичників, а метою її діяльності декларувалося «сповідування, пропагування та поширення давньослов’янської дідичної віри, духовних знань, звичаїв народу Русі-України».

Під час проведення перевірки наданих матеріалів приналежності «Божичі» до інших релігійних напрямків не було встановлено.

Згодом українські журналісти встановили, що російські ЗМІ приїжджали в село Пастирське на Смілянщину, де зареєстрували під прикриттям організації «Божичі» першу в Україні церкву диявола, щоб зняти пропагандистські сюжети.

Після реакції ЗМІ Черкаська облдержадміністрація звернулася до окружного адміністративного суду із позовом про скасування державної реєстрації релігійної громади «Божичі».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *