Фахівці Смілянської податкової розповіли про особливості застосування підприємцями ПРРО

Днями в Центрі обслуговування платників Смілянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області відбулась робоча зустріч з підприємцями – платниками єдиного податку – щодо застосування РРО та ПРРО.

Під час обговорення старший державний інспектор Юлія Фурман роз’яснила, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі.

Також на обліку має бути його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО. Про одиницю суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316604), що подається в електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами телекомунікацій.

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій, такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.