Фахівці Смілянського центру провели виїзні консультації для жителів села Дирдин

З 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, в Україні введено режим воєнного стану.

Працівники Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзні консультації на тему «Припинення та поновлення договору оренди землі» та обговорили нагальних питань зі старостою села Дирдин Городищенської ОТГ Миколою Петренком, працівниками сільської ради та жителями села Дирдин.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022 р. № 2145-IX визначено особливості регулювання земельних відносин на час дії воєнного стану, зокрема: укладення, виконання, зміна, поновлення і припинення договорів оренди землі та набуття права оренди, суборенди земельних ділянок в Україні.

Також, обговорили питання, щодо співпраці у напрямі підвищення правової обізнаності громадян у сфері земельних відносин, та спільних консультувань з питань, щодо регулювання земельних відносин.

Присутнім нагадали про те, що можна отримати консультації в онлайн режимі, подати заяви та звернення через веб-портал, обговорили порядок отримання безоплатної правової допомоги тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.