Фахівці Черкаського експертно-криміналістичного центру провели заняття для поліцейських охорони

Тематика заняття стосувалася питань розпізнавання вибухонебезпечних предметів або тих, що викликають підозру, а також заходів безпеки при поводженні з ними.

Сьогодні в Батальйоні Управління поліції охорони в Черкаській області перед заступанням на службу під час інструктажу, для поліцейських охорони фахівцями відділу вибухотехнічних та пожежо-технічних досліджень Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сергієм Кривоконем та Сергієм Юрченком було проведено заняття з мінної безпеки.

В ході занять розглянули основи мінної безпеки, конструктивні елементи основних вибухових пристроїв (боєприпасів) з використанням зразків колекції відділу Черкаського НДЕКЦ МВС України.

Основна увага була приділена заходам безпеки та порядку дій співробітників охорони під час виявлення та поводження з вибуховими пристроями та боєприпасами.

Під час занять поліцейські розглядали події, які відбулися на прифронтових територіях, та на задані питання отримували вичерпні відповіді. Зустріч була змістовною, адже у зв’язку з війною чимало таких небезпечних «іграшок» опинилось на мирних територіях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.