Фахівці служби зайнятості вдосконалюють професійні компетенції онлайн

Освітній портал державної служби зайнятості – платформа, де громадяни можуть проходити навчання, розвивати власні навички, а працівники служби – підвищувати професійну кваліфікацію.

«Я проходила онлайн-курс для кар’єрних радників на Освітньому порталі служби зайнятості. Робота кар’єрних радників – це психологічна підтримка людини, яка залишилася без роботи, визначення відповідності професійних амбіцій реальним можливостям. Це консультації щодо побудови стратегії пошуку роботи та кар’єрного розвитку, визначення доступних освітніх програм для професійного росту, допомога у виборі роботи у реаліях ринку праці, складання профілю компетенцій, навичок та вмінь. Також – написання резюме, підготовка до співбесіди з роботодавцем та допомога у адаптації на новому робочому місці. І на кожному етапі потрібно мотивувати клієнта та допомагати із тайм-менеджментом – грамотним управлінням часом», – розповідає провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Смілянського міськрайонного центру зайнятості Ангеліна Хоменко.

Навчальний курс для кар’єрних радників подано простими словами, з інфографікою, що можна зберегти собі для щоденного використання під час роботи.

За словами Ангеліни, кар’єрний радник для пошукача роботи – це не та людина, яка читає мораль. Це друг, який уважно вислухає всі причини, що заважають у пошуку роботи. Це помічник, який за потреби дасть дієву пораду щодо професійного успіху та допоможе знайти своє покликання.

«Серед наших відвідувачів є багато людей з сильним професійним вигоранням. У таких випадках виникає бажання змінити фах. Наприклад, до нас зверталася медична сестра, яка близько семи років пропрацювала у реанімації. Робота була виснажлива, відсутня матеріальна система мотивації. Тому, жінка не захотіла повертатися у медицину. Її кар’єрна радниця розповіла про можливості професійного навчання та перенавчання. Наразі, колишня безробітна медсестра перенавчилася на манікюрницю і відкрила власну справу», – зауважує фахівчиня.

Емоційне вигорання буває і у кар’єрних радників, адже важко дистанціюватися від турбот свого клієнта, який втратив роботу. Разом з ним він переживає успіхи і негаразди. У курсі для кар’єрних радників є дієві поради щодо напрацювання методів стресостійкості.

На сьогодні відповідним онлайн-курсом зацікавилися майже 2,5 тис. користувачів.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.