Європейські канікули смілянських гімназисти

IMG-fb48007c4266d6ac01139b47bb6cf232-VГрупа гімназистів з учителями здійснила освітньо-культурний тур країнами Європи. Ознайомилися з історією, архітектурою та легендами столиці Угорщини Будапешта. Вразила будівля Парламенту, храми і базиліки, набережна у святковій ілюмінації, адже Європа вже готується до Різдва.

Побували в князівстві Ліхтенштейн – казковій мініатюрній державі між Австрією і Швейцарією, де збереглася монархія й досі панує романтика середньовічних балад, ваблять замки, красиві каплиці та інші пам’ятки.

У Швейцарії відвідали чотири міста. У Люцерні побували на озері, що межує з чотирма державами, прогулялися знаменитими критими мостами над річкою Ройс, прикрашеними картинами і скульптурами. В курортному Інтерлакені милувалися альпійськими краєвидами, як у рекламі: із зеленою травичкою і корівками, що замість молока дають батончики «Milky Way». У Цюріху бачили Рейнський водоспад – перлину усієї Європи: вода спадає з висоти 25 метрів, шириною 150 метрів. Казковий Штайн-ам-Райн привабив духом вузеньких середньовічних вуличок і барвистих фресок, неповторною атмосферою, над якою не владний час.

Під час туру ми дізналися багато цікавого про країни, історію, традиції. Куштували національні страви. Намагалися знайти спільні та відмінні риси у способах життя. Багато спілкувалися з місцевим населенням, випробовуючи свої знання з англійської та німецької мов. Фотографували і фотографувалися. Створили фільм-презентацію про європейські канікули, аби поділитися враженнями з гімназистами.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.