Євген Горенко, лікар-реаніматолог із Черкас, першим в Україні отримав щеплення від COVID-19

70f12b6d-f9e5-411c-9227-768f0f0e08e8Першу вакцинацію від COVID-19 провели в Черкасах. Лікар-реаніматолог Горенко Євген Васильович із Черкас першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Він працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

На запитання чи готовий він вакцинуватися, відповідь лікаря була однозначною: «так».  Також він зазначив, що щодня рятує людей у реанімації і бачить, до яких наслідків може призвести коронавірус. 

Вакцинація проти коронавірусу є добровільною і безкоштовною. Вона відбудеться в V етапів: на І етапі щеплення отримають медпрацівники та персонал, який надає допомогу ковідним хворим; на ІІ – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування (соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медпрацівників); на ІІІ – люди з високим ризиком інфікування та ті, хто працює в ДСНС, СБУ, поліції, в освітніх закладах; на ІV етапі – люди віком від 60 до 64 років, дорослі з супутніми захворюваннями. V етап – усі інші категорії населення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *