Естафета молодіжних клубів у Смілі

klubm_1_16 жовтня на базі Смілянського ДНЗ ЦППРК розпочав роботу молодіжний клуб для вразливої молоді «Крок до успіху». Вже 4 роки поспіль Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створює та підтримує роботу молодіжних клубів в Смілі за програмою підвищення соціальної компетентності молоді «Як стати успішним», повідомляє на офіційному сайті Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Програма «Як стати успішним» розроблена та впроваджена Міжнародним благодійним фондом «Партнерство «Кожній дитині», які протягом 2014-2016рр. здійснювали навчання молодіжних тренерів в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права –змінюй життя». Цей захід фінансувався Посольством Фінляндії в Україні. Загалом програма «Як стати успішним» спрямована на мотивацію молодих людей до самопізнання та пізнання інших, розвиток життєвих навичок, розширення мережі соціальних контактів, заохочення до усвідомленого життєвого вибору , відповідального ставлення до власного життя та активної громадянської позиції, що є дуже корисними навиками для дітей позбавлених батьківського піклування та випускників інтернатних закладів.
Нині клуб налічує 11 молодих людей, з якими фахівці Смілянського ЦСССМу зустічаються щочетверга в «Музейній кімнаті», стіни якої поетапно стають полем діяльності клубу, які тут  напрацювали: правила роботи, назву клубу «Крок до успіху» та усілякі творчі роботи під час виконання вправ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *