Електронний кабінет роботодавця: переваги використання

Електронний-кабінет-фотоУ час стрімкого розвитку інформаційних технологій,  Державний центр зайнятості активно впроваджує в роботу  електронні сервіси, що дозволяють підвищити якість та рівень комунікації з клієнтами за допомогою сучасних інтернет-методів.

«Електронний кабінет роботодавця» – електронний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування сервісних установ служби зайнятості та підвищення рівня взаємодії роботодавців із фахівцями.  Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Користуючись Електронним кабінетом, роботодавець має змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень шукачів роботи на співбесіди, виконання договорів щодо громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Крім того, передбачена можливість переглядати подані звіти за формами 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» , 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», 1-ПА  «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» та ін.

Для створення власного Електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до відділу взаємодії з роботодавцями будь-якої сервісної установи служби зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті  Державного центру зайнятості.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *