Електронну петицію щодо вартості проїзду у міському транспорті Сміли розглянули на комісії

21 грудня відбулося засідання постійної комісїї з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобігання корупції. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.На порядок денний для розгляду було винесено два проекти рішення міської ради: «Про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2018 рік», «Про розгляд електронної петиції».
З питання розгляду електронної петиції постійна комісія розглянула чотири варіанти проекту рішення, підготовлених управлінням ЖКГ, юридичним відділом. Комісія запропонувала винести на розгляд міської ради один з варіантів, у якому зазначено:

«…1. Електронну петицію від 26.11.2017 №0000015 ,,Про залишення  вартості проїзду в Смілянському міському  пасажирському транспорті 4 гривні до  7 квітня 2018 року”  направити на розгляд до управління  житлово-комунального господарства та комісії виконавчого комітету міської ради з питань  роботи транспорту.

2.  Доручити :

2.1. Комісії виконавчого комітету міської ради з питань  роботи транспорту в місячний строк провести обстеження пасажиропотоків на  міських автобусних маршрутах загального користування, перевірку виконання перевізниками умов Договорів з перевезення пасажирів на міському  автобусному  маршруті загального користування, результати  обстеження та перевірки розглянути на засіданні комісії за участі перевізників та надати свої пропозиції, висновки спрямовані на врегулювання порушених в електронній петиції питань, виконавчому комітету міської ради.

2.2. Виконавчому комітету міської ради в 10-ти денний строк розглянути надані пропозиції.

2.3. Управлінню житлово-комунального господарства в 2018 році при формуванні умов конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, його підготовці та проведенні врахувати пропозицію  представників територіальної громади  надані в електронній петиції.

3. Результати розгляду електронної петиції  оприлюднити на офіційному сайті міської ради.»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *