Експосадовця Черкаської міської ради засудили до позбавлення волі

zek(4)Черкаська обласна прокуратура забезпечила виконання вироку Соснівського суду Черкас, яким засуджено до 6 років позбавлення волі колишнього посадовця Черкаської міської ради. Посадовець у 2017 році вимагав від службових осіб одного з аграрних підприємств 1500 доларів США за непроведення планової перевірки правильності введення об’єктів будівництва в експлуатацію.

За це посадовця засудили до ув’язнення, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням дев’ятого рангу.

13.04.2021 засудженого доставлии до Черкаського слідчого ізолятора, поки не буде визначено  установи виконання покарання.

Напередодні, за принципової позиції обласної прокуратури Черкаський апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким експосадовця Черкаської міської ради за вчинення корупційного злочину засуджено до реальної міри покарання, передає пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *