Екскурсія юних смілян до пожежної частини

IMG_2328Для того, щоб пояснити учням 3-А СШ №5 (класний керівник Григор С.В.) до яких тяжких наслідків може привести необережне поводження з вогнем, бібліотекарі сектору обслуговування 1-4 кл. та дошк. організували екскурсію до пожежної частини м. Сміли, завдяки якій школярі дізналися, що професія пожежника входить до десятки найнебезпечніших професій світу.

Адже саме ці безстрашні люди повинні вміти швидко прибути на місце виклику, приборкати вогонь, врятувати людей і тварин як справжні, мужні бійці «вогняного фронту». З великою цікавістю діти ознайомилися з експонатами музейної кімнати, дізналися історію створення найстарішої в нашому місті архітектурної пам’ятки, пожежної вежі, яка знаходиться під охороною держави та з задоволенням розглядали пожежну машину з середини.

Приклади відваги, рішучості, та самовідданості, виявлені нашими смілянськими вогнеборцями під час виконання службових обов’язків, наочно свідчать про те, що пожежна служба об’єднує у своїх лавах сильних духом, загартованих часом і випробуваннями людей. Про їхній героїзм ми часто чуємо по радіо і телебаченню, читаємо в газетах.

Третьокласники, отримавши масу позитивних емоцій та яскравих вражень від побаченого, подякували працівникам пожежної частини за цікаву екскурсію, побажали удачі, швидкої реакції, мужності, витримки і сили в нелегкій щоденній службі та виконали веселу пісню в подарунок.

Зав. сектором ЦДБ 1-4 кл. та дошк. Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *