Екскурсія до чарівної «Софіївки» очима дітей

DSCN7323_resizeГімназисти 6 – А класу на чолі з класним керівником Наталією Власик продовжують подорожувати Черкащиною. Цими вихідними ми відвідали одне з чудес нашого краю, перлину ландшафтного мистецтва – Національний дендрологічний парк «Софіївка».

Цей парк був створений графом Станіславом Потоцьким для однієї з найкрасивіших жінок того часу – його коханої Софії.

Нас вразила краса парку. В ньому поєдналися грецька міфологія і реальність, казка і людське буття, кохання і вічність. Тут ми побачили багато статуй грецьких богів, міфічних героїв, античних філософів. Вразив кам’яний зоопарк, композиції з величезних каменів. Ми, звичайно, не пропустили нагоди по ним пострибати. 

Головною прикрасою парку є фонтан Змія, що знаходиться посередині Нижнього озера. Саме завдяки перепаду висоти води в озерах з пащі Змії піднімається стовп води висотою близько двадцяти метрів. В озері плавають білі і чорні лебеді, як символ боротьби світла і темряви.

Зовсім недалеко – великий штучний водоспад. Нам, сучасним дітям, важко навіть уявити, як можна було створити таке диво без спеціальної техніки.

Вразила Печера Щастя. На її стінах було написано: «Забудь про біди і стань щасливим. А якщо ти щасливий, то стань ще щасливішим». Ми, звичайно, зайшли до печери і загадали бажання, адже кожен із нас мріє бути щасливим.

На завершення екскурсії ми відвідали світломузичний фонтан і подивились лазерне шоу: казку про Аладіна, легенду про боротьбу світла і темряви та вічну таїну кохання, яке може здолати все.

Емоції переповнюють! Дякуємо Наталії Миколаївні за чудову екскурсію.

Артем Куліченко, 4 – Б клас

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *