Екскурсійна робота – важливий елемент дослідницької діяльності учнів

IMG_20190520_133945_resizeНова  українська школа покликана не лише дати учням міцні знання, а й навчити  їх застосовувати ці знання, практично оволодівати певними навичками, розширювати кругозір та формувати громадянську позицію. Цьому сприяє дослідницька діяльність учнів, яку успішно і цікаво проводять вчителі школи №3-колегіуму  як в урочний, так і в позаурочний час. Одним із видів такої діяльності є екскурсійна робота.

Уже з молодших класів школярі знайомляться з історією та природою рідного краю, подорожуючи рідною Смілянщиною та Черкащиною. Досліджують природу краю:  водойми, особливості рельєфу, рослинний та тваринний світ. Вчаться бережно ставитися до оточуючого середовища, знайомляться з історією та господарською діяльністю людей своєї місцевості. До четвертого класу маленькі «чомусики»  встигають побувати в Черкасах, Чигирині, Умані, Каневі, Корсунь-Шевченківському, Переяславі-Хмельницькому, Суботові, відвідати «Зерноленд» в селі Івківці, музей води та ботанічний сад у Києві, познайомитися з професіями в «Країні професій».

Не залишаються осторонь цієї роботи і батьки. Вони із задоволенням подорожують разом з дітьми, розширюючи  кругозір, поновлюючи свої знання і занурюючись у цікавий світ дитинства.

Незабаром почнеться новий навчальний рік, а з ним почнуться  і нові подорожі, нові дослідження і відкриття!

Ольга Чорнобай,

вчитель початкових класів школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *