Екскомандира поліції спецпризначення з Херсонщини засуджено за співпрацю з ворогом

За публічного обвинувачення прокурорами Черкаської обласної прокуратури суд визнав винним капітана поліції колишнього командира взводу №2 роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області в колабораційній діяльності.

Його заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, відповідно до ст. 54 КК України позбавлено спеціального звання капітана поліції.

Прокурор у суді довів, що засуджений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно обійняв посаду «временно исполняющего обязанности заместителя командира батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области», а згодом посаду «временно исполняющего обязанности командира отряда специального назначения «Гром» гу мвд херсонской области».

На вказаних посадах колишній правоохоронець виконував вказівки окупаційної адміністрації, підтримував дії та рішення, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором частини території України.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, та працівники Черкаського управління ДВБ Національної поліції України.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.