Ексдиректора ТОВ засуджено до 8 років позбавлення волі за заволодіння майном

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури визнано винним колишнього директора одного з ТОВ за фактом заволодіння майном за попередньою змовою групи осіб, службового підроблення та складання офіційних документів.

Слідством встановлено, що колишній директор одного з ТОВ за попередньою змовою групи осіб протиправно заволодів майном цього ж товариства шляхом вчинення ряду правочинів зі складенням та використанням офіційних підроблених документів.

Обвинувачений заволодів і часткою товариства засновників – чотирьох громадян Німеччини, що заподіяло останнім шкоду в розмірі понад 10 млн. грн.

Суд визнав винним чоловіка в інкримінованому йому діянні та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на три роки, з конфіскацією всього належного йому майна.

На даний час засуджений під вартою.

Судом встановлено беззаперечний факт того, що підсудний вчинив ряд злочинів, направлених на порушення нормального існування інституту власності, як частини економічних відносин та основ економічної системи держави, внаслідок чого було завдано збитків іноземним інвесторам.

Збитки, завдані потерпілим відшкодовано в повному обсязі, їх порушені права та інтереси поновлено в законному порядку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.