Економічний потенціал Черкаського регіону та його реалізація в умовах війни

Перспективи підготовки фахівців для регіонального ринку праці. Поліцейські взяли участь у засіданні круглого столу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Учасники говорили про основні проблеми та стратегічні напрями кадрового забезпечення підприємств і організацій Черкаського регіону в умовах війни.

Йшлося і про визначення пріоритетних напрямів співпраці між освітою та працедавцями. Напрацювали рекомендації щодо вдосконалення освітніх програм економіки і права.

Усі присутні відзначали зростаючу потребу в фахівцях. Визнали необхідність посилення співпраці між закладами освіти та роботодавцями, важливість розвитку інноваційних методів навчання й підготовки фахівців.

Начальник сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Світлана Осадчук розповідала про можливості вступу на службу до поліції випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Учасники круглого столу сформулювали низку висновків та рекомендацій, заклади освіти та роботодавці намітили першочергові кроки.

Упровадження цих кроків сприятиме підготовці кваліфікованих фахівців, які відповідають потребам регіонального ринку праці, та забезпечить конкурентоспроможність регіональної економіки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.