Екологічні ініціативи смілянських школярів

20200520_234839Смілянська Школа-родина №15 стала другим закладом в місті, який виграв конкурсний відбір учасників третьої хвилі Всеукраїнського екологічного проєкту «ZERO WASTE SCHOOL» благодійного фонду KlitschkoFoundation, що спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття.

У зв’язку з карантинними обмеженнями проєкт вперше стартував онлайн. Команда закладу «EcoTerra» у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Мар’яни Криворучко, вчителя географії та економіки Анни Даушкіної, учнів Олега Бочарнікова та Євгенії Олійник вже активно долучилася до роботи в проєкті.

Проблема сміття є актуальною не лише для нашої громади, міста та області.

Для успішної роботи учні та педагоги закладу опанували основи проектного менеджменту, фандрайзингу, мистецтво переговорів та принципи сортування сміття, усвідомили значення понять Upcycling та GreenWashing. Лекції спікерів та бізнес-тренерів допомогли зрозуміти, що для реалізації власного локального екологічного проекту команді потрібні навички ефективної комунікації з громадою та представниками влади.

Школярі та педагоги впевнились, що успішним проєкт буде лише в тому випадку, коли цільова аудиторія отримає особисту цінність від його реалізації. Задум команди «EcoTerra» – провести просвітницьку акцію щодо навчання жителів громади та облаштувати екологічний майданчик для сортування окремих видів сміття на території мікрорайону закладу.

За словами директора благодійного фонду KlitschkoFoundation Аліни Носенко: «Школа – осередок життя і змін громади. Саме школа навчає не тільки розум, а і серце». Ці мотивуючі слова надихають нашу команду ініціювати та втілити власний екопроєкт заради спільної мети – навчитися екодружньому підходу до навколишнього середовища у відповідності до глобальних цілей стійкого розвитку.

Тож запрошуємо жителів мікрорайону та міста, однодумців і просто небайдужих людей долучатися до екологічних ініціатив нашої команди Смілянської школи-родини №15 для облаштування території сортування сміття.

З питаннями та пропозиціями звертатися до адміністрації НВК №15.

Команда «EcoTerra», Школа-родина №15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *