Екологічні ініціативи смілянських школярів – внесок у майбутнє міста

Смілянська школа-родина №15 стала другим закладом в місті, який став учасником третьої хвилі Всеукраїнського екологічного проєкту «ZERO WASTE SCHOOL» благодійного фонду KlitschkoFoundation, що спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття.

У зв’язку з карантинними обмеженнями проєкт вперше був організований онлайн. Команда закладу «EcoTerra» у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Мар’яни Криворучко, вчителя географії та економіки Анни Даушкіної, учнів Олега Бочарнікова та Євгенії Олійник активно долучилася до роботи в проєкті.

Проблема сміття є актуальною не лише для нашої громади, міста та області. Це проблема всесвітнього масштабу. Будь-яке починання щодо організованого збору та сортування сміття повинно бути пріоритетом кожного жителя нашого міста, окремих громад і ,звичайно, міської влади. Для успішної роботи учні та педагоги закладу опанували основи проектного менеджменту, фандрайзингу, мистецтво переговорів та принципи сортування сміття, усвідомили значення понять Upcycling та GreenWashing.

Задум команди «EcoTerra» – провести просвітницьку акцію щодо навчання жителів громади та облаштувати екологічний майданчик для сортування окремих видів сміття на території закладу.

Шкільна родина вже здійснила локальний проєкт щодо підвищення обізнаності учнів, педагогів та батьків по сортуванню відходів, значення цього процесу в масштабах міста та держави.

Організатори провели майстер-класи, тренінги, зустрічі та години спілкування для підвищення екологічної свідомості суспільства. Т

акож завдяки системному сортуванню різних видів відходів в межах закладу (паперу, пластику, батарейок) та підтримці партнерів ми змогли придбати контейнери для облаштування екологічного майданчика в межах закладу. 

Запрошуємо жителів мікрорайону та міста, однодумців і просто небайдужих людей долучатися до екологічних ініціатив нашої команди Смілянської школи-родини №15 для організації роздільного збору сміття.

Команда «EcoTerra» 

Школа-родина15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *