Смілянські школярі проводять практичні екоексперименти

186558532_1893163844194413_2988739184980647781_nОхорона навколишнього середовища – одне із найбільш актуальних питань на сьогодні. У шаленому щоденному темпі можна не помітити знаки, які сьогодні дає нам планета. Кліматичні зміни відчутно впливають на світ та Україну, зокрема.

12 травня у світі відзначили День екологічної освіти. Екозагін “Зелений патруль” школи №7 впродовж року здобував теоретичні знання з екокультури – і, нарешті, розпочалися практичні заняття.

На вибір учням запропонували туалетний папір, газету, сторінку з журналу, картонну упаковка від ліків та косметики, гофрокартон.

І ще декілька “підозрілих” на вигляд паперів, щоб дізнатися реальний термін розкладання цього сміття. Жук теж екосистема, шкідник, але потрібний для запилення кленів, берез та інших дерев.

Частину “скарбів” школярі дістануть через два тижні, а картонні упаковки пролежать в землі ще три місяці.

– А от закопувати пластик, метал чи скло діти відмовилися, бо знають, що він пролежить у землі 50-200 років. А маленькі мешканці Планети успіху закріпили свої знання по сортуванню сміття малюнками, розповіла педагог-організатор школи №7 Тетяна Михайлик.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *