Єдину нагороду для української збірної на Чемпіонату світу здобув черкащанин Ілля Ковтун

248651360_372235021041092_7008299896956920825_nЗбірна України завершила чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, що проходив у японському Кітакюшю з однією медаллю.

У складі національної команди виступали два черкасці Ілля Ковтув та Назар Черурний. Єдину нагороду завоював 18-річний Ілля Ковтун, який виграв “бронзу” в особистому багатоборстві.

За кількістю медалей цей чемпіонат поступається минулому, де українці вибороли дві нагороди: крім Верняєва, “бронзу” також завоював Ігор Радівілов у опорному стрибку.

“Бронза” Ковтуна стала лише другою серед чоловіків в історії України. Раніше це досягнення підкорювалося лише Олегу Верняєву – на попередньому чемпіонаті світу в 2019 році, де він також став третім.

На цьому чемпіонаті черкащани також посіли сьоме місце в опорному стрибку (Назар Чепурний) та на поперечині (Ілля Ковтун).

З однією “бронзою” Україна посіла дев’яте місце в загальному медальному заліку, розділивши його з Фінляндією та Ізраїлем. Очолив турнірну таблицю Китай, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.