«ДЗВОНИК» – ЮВІЛЯР

1Одна із перших в області гімназійна дитяча газета “Дзвоник” відзначила 20-ту річницю. У лютому 1995 року за ініціативою директора гімназії О.О.Дзевульської було ухвалено рішення про її створення, перший номер побачив світ у квітні, а зареєстровано видання лише 20 червня. З того часу газета виходить щомісяця. Гурток журналістики еволюціонував у творче об’єднання “ІДЕЯ», що означає «Інформаційна Дитяча Експрес-Ятка».

194 номери «Дзвоника», 4 кольорові тематичні історико-краєзнавчі альбоми накладом до 5 тисяч примірників, два десятки телепрограм про історію нашого міста, щотижнева радіопрограма «Гімназійна перерва», розділ новин сайту гімназії, співпраця з міськими ЗМІ, участь у різноманітних фестивалях і конкурсах – все це сфера діяльності та інтересів юнкорів, які тільки за поточний навчальний рік здобули 18 відзнак всеукраїнського і міжнародного рівня.

Вихованці ТО «ІДЕЯ»  щороку вступають на факультети журналістики, видавничої справи, телережисури, операторського мистецтва та інші. Допомагає їм досягти своєї мрії незмінний редактор “Дзвоника” С.В.Остапова, член Національної спілки журналістів України і Національної спілки краєзнавців України.

Під час свята «Дзвоник-шоу» лунали привітання на адресу газети, її творців і шанувальників. Відбулася журналістська вікторина, конкурс реклами, тематичні ігри. Найактивніші юнкори отримали дипломи і подарунки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *