Дизель Шевченко-Гребінка тимчасово зменшив кількість вагонів

80996a438514c1749bc885b0b84e3631Дизель-потяг ст. ім. Т. Шевченка-Гребінка зменшив кількість вагонів, через що частина пасажирів відчувають незручність. Про це інформує «Прочерк». Ось що пише «Прочерку» один з пасажирів:

«Для кількасот мешканців Сміли, Хацьок та Білозір’я, які щодня їздять на роботу до обласного центру, приміський дизель-поїзд Шевченко-Гребінка є стабільним, зручним по розкладу, бюджетним та відносно комфортним видом транспорту. Працівники черкаських підприємств та установ, військовослужбовці в камуфляжі, зимові рибалки зі своєю специфічною амуніцією, студентська молодь з модними гаджетами – такий типовий склад пасажирів найбільш народного виду транспорту, які прокидаються досвіту та поспішають на дизель аби встигнути на роботу та навчання.

Та вже тижня зо два пасажири дизеля відчувають неприємні незручності – замість традиційних чотирьох пасажирських вагонів зі станції ім. Шевченка вирушає всього три. І якщо сміляни ще знаходять собі місце на дерев’яних лавах де можна сісти, то жителі Хацьок та Білозір`я скупчуються в проходах та на площадках біля виходів та створюють неймовірну тісняву. Для людей, які їдуть на роботу, які цілий робочий день проведуть «на ногах» такі умови перевезення видаються не просто некомфортними, а навіть образливими, тим більше, що більшість постійних пасажирів мають проїзні посвідчення на цілий місяць, так звані «форми», тобто чесно передплатили залізниці та мають право сподіватися на гідні умови перевезення», – йдеться в листі.

Неофіційно залізничники повідомили «Прочерку», що проблема в технічному стані поїздів, у бракові запчастин і некомпенсації пільгових перевезень, – це три основні причини. І така ситуація не лише в Черкаській області, а й в інших областях. Проте, знову ж неофіційно, «Прочерку» повідомили, що смілянські залізничники зараз намагаються підготувати состав до весняного збільшення пасажирів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *