Дитсадочки Черкащини відновлюють роботу

діти дитсадокВідновлення роботи закладів дошкільної освіти Черкащини відбувається поступово –  з 1 по 15 червня 2020 року. Наразі в області 75 закладів дошкільної освіти вже працюють, інформують на офіційнойму сайті Черкаської ОДА.

Освітній процес для вихованців відбувається відповідно до освітньої програми та плану роботи закладів на літній оздоровчий період. Приміщення підготовлені до прийому дітей, виконані всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (проведено генеральні прибирання, звільнені ігрові кімнати від м’яких іграшок, килимових покриттів з довгим ворсом). Проводиться регулярний температурний скринінг дітей та працівників.

Працівники дошкільної галузі забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Цього тижня планують відкрити свої двері ще 12 закладів дошкільної освіти після проведення підготовки та забезпечення усім необхідним.

Із 1 червня рекомендується відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Оскільки є необхідність у забезпеченні обстеження дітей з особливими освітніми потребами для їх зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р. Тому, відповідно до рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, їх робота може бути відновлена.

В області працює 27 інклюзивно-ресурсних центрів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *