Директори позашкільних закладів освіти зібралися на семінар-практикум

У Черкасах відбувся обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти. Тема семінару  – сучасна концепція розвитку позашкільної освіти: традиції та інновації.

На семінарі побувала директор Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради Таїсія Богатирьова, інформує прес-центр освітнього закладу.

Директорів ознайомили з результатами участі закладів позашкільної освіти в масових заходах з технічної творчості. На семінарі розповіли про інклюзивну освіту у позашкіллі, про впровадження елементів інклюзії.

Директори провели MIND-тренінг за корейською технологією. Говорили про сучасну концепцію розвитку позашкільної освіти та про підвищення якості позашкільної освіти, ознайомили з мережею гуртків науково-технічного напряму та із змінами у нормативних документах з охорони праці та безпеки життєдіяльності в галузі освіти.

Актуальним питанням був розвиток позашкілля в умовах децентралізації. У цій проблемі Міністерство освіти і науки підкреслює, що заклади позашкільної освіти повинні фінансуватися та розвиватися.

Директорам роздали листи із МОН для передачі головам районів та ОТГ з вимогою вжити заходів щодо недопущення припинення роботи закладів позашкілля та підтримку їхньої діяльності за підписом Міністра Ганни Новосад.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *