Директору товариства повідомили підозру у підроблені офіційних документі

Повідомлено підозруПовідомлено про підозру директору Товариства обмеженою відповідальністю за фактом службового підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило шкоду громадським інтересам на 108 тис. грн. (ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

У грудні 2019 року, між Виконавчим комітетом однієї із сільських рад Черкаського району та підприємством-забудовником укладено договір на будівельні роботи території прилеглої до будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Після завершення робіт директор товариства надав замовнику акти виконаних робіт, на підставі яких за виконаний ремонт одержав 550 539,43 грн. Однак, відповідно до висновку експерта фактично виконані роботи не відповідають актам приймання виконаних будівельних робіт. Відтак директор товариства, зловживаючи повноваженнями та діючи всупереч громадським інтересам, отримав неправомірну вигоду на загальну суму 108 064,35 грн.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, повідомили у Черкаській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.