Директору одного з приватних підприємств повідомлено про підозру в ухиленні сплати податків

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору одного з черкаських підприємств за фактами умисного ухилення від сплати податків, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також використання підроблених документів.

За даними слідства, директор товариства, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, використовуючи підроблені документи, з листопада 2015 року до липня 2018 року відображав недостовірні відомості в податковій звітності щодо придбання агрохімічної продукції.

У такий спосіб підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,5 млн грн.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 212 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого; ч. 1 ст. 366 КК України – у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.