Дякуємо за Перемогу!

Щороку працівники Смілянської міської організації Товариства Червоного Хреста вітають своїх підопічних – ветеранів з святом Перемоги і вручають їм продуктові набори. Цього року привітали Надію Сергіївну Яворську, яка вже будучи в поважному віці, не зважаючи на хвороби, продовжує допомагати людям, які вимушено залишили свої домівки на сході нашої країни. Надія Сергіївна зібрала з мешканцями свого будинку речі, продукти для переселених осіб, запрошувала їх до себе, надавала їм психологічну і соціальну допомогу.
Ми дуже вдячні Вам, Надіє Сергіївно за Ваше щире серце, за теплоту вашої душі! Вітаємо Вас зі Святом Великої Перемоги! Здоров’я Вам, мирного неба над головою, благополуччя та довгих літ!
Разом з медичною сестрою Червоного Хреста Любов’ю Шевчук прийшли привітати ветерана війни Миколу Євменовича Козубенка голова кварткому №22 Віталій Ткаченко і голова ради ветеранів кварткому №22 Анатолій Котляренко.
Микола Євменович підлітком брав участь у бойових діях, підвозив боєприпаси при Корсунь-Шевченківській битві. Потім у 1943р. пішов у діючу армію, визволяв Берлін, Кенігсберг. Йому пощастило повернутися з війни, де чекали тяжкі повоєнні роки по відбудові держави.
Вітаємо Вас Миколо Євменовичу з Святом Перемоги! Дякуємо за Перемогу!
Вітаємо всіх ветеранів Другої світової війни з Великою Перемогою! Миру Вам, злагоди, здоров’я і багато років життя!
З повагою і вдячністю,
колектив Смілянської міської організації Товариства Червоного Хреста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *