Дякуємо за небайдуже серце

10.07.14 передача продуктыв переселенцямШановні cміляни! До вас зі словами вдячності звертається міська організація Товариства Червоного Хреста. Завдяки вашій допомозі продукти харчування, одяг та господарські товари отримали понад 10 сімей, що переселилися з Донеччини та Луганщини. Також допомога продуктами була надана Товариством Червоного Хреста кризовому центру, де зупинилися переселенці.

Активну участь у зборі продуктів харчування та одягу взяли: квартальний комітет №21 на чолі з Марією Костенко, а також  активісти-волонтери Наталія Степовенко, Галина Маценко та Олена Долгіх; квартальний комітет №16 на чолі з Іваном Тімофєєвим та його помічники-волонтери Ольга Саврей, Ольга Бегейдо, Ірина Гатілова, Олександра Мотуз, Галина Галунова. Також велика вдячність двом жінкам-пенсіонеркам, які не побажали назвати свої прізвища, за неоціненну допомогу господарськими товарами.

Дякуємо всім і наголошуємо, що прийом продуктів харчування, миючих засобів, білизни, господарчих товарів триває у міській організації Товариства Червоного Хреста за адресою: м. Сміла, вул. 60-річчя СРСР, 82, приміщення поліклініки для дорослих, каб. 119, попередньо зателефонуйте за номером 4-72-90 або 095-697-89-33.

Також запрошуємо громадян, які мають бажання допомогти людям, що потрапили у скрутне становище, поповнити ряди волонтерів Товариства Червоного Хреста. Записатися до волонтерського руху та пройти безплатне навчання з надання першої допомоги можна у міській організації ТЧХ

Катерина ШТУРМ,

голова міської організації Товариства Червоного  Хреста 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *