Дворічного хлопчика, який блукав містом, повернули додому

284187446_1359715124514017_4831256924065879298_nХлопчик блукав Звенигородкою. Поруч із ним був чотирилапий товариш. Жінка звернула увагу, що дитина на вулиці без супроводу дорослих і звернулася до поліцейських.

Ситуація сталася 23 травня близько 15-ї години. Жителька Звенигородки побачила, як дворічний хлопчик на дитячому мотоциклі прямував вздовж вулиці без дорослих. Супроводжував малого чотирилапий пес. Звенигородчанка зупинила “подорожувальників” й почала розпитувати малолітнього про батьків. Після марних з’ясувань інформації, жінка звернулася до поліції.

Правоохоронці швидко встановили, де проживає хлопчик та з‘ясували, що поки його 23-річна мама перебувала на роботі, за ним наглядали дідусь та бабуся. Вони були так заклопотані домашніми справами, що й не помітили, коли дитина вибігла із подвір‘я.

Хлопчика повернули додому. Він із захопленням знайомився з поліцейськими й розглядав службовий автомобіль. Батьки та рідні подякували правоохоронцям за роботу, а звенигородчанці за небайдужість.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *