Двом жителям Луганщини, які допомагають агресору, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору двом жителям Луганщини.

Встановлено, що один з підозрюваних, 53-річний луганчанин, у листопаді 2022 року добровільно погодився на співпрацю ворогом та обійняв посаду так званого начальника Краснолучского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у смт Хрустальне (Красний Луч) Луганської області.

Ще один підозрюваний, 67-річний житель м. Кадіївка Луганської області, у грудні 2022 добровільно обійняв посаду «начальника Стахановского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у м. Кадіївка.

На посадах чоловіки забезпечували передачу матеріальних ресурсів у вигляді природного газу органам окупаційної адміністрації рф та її збройним формуванням, зокрема територіальним підрозділам «министерства внутренних дел луганской народной республики» та «министерства государственной безопасности луганской народной республики».

Наразі підозрювані продовжують працювати на ворога в незаконно створених органах на тимчасово окупованій території Луганської області. Стосовно них тривають розшукові заходи.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 1 ст. 111-2 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 12 років та із конфіскацією майна або без такої, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.