Двох підприємців підозрюють у службовій недбалості

За процесуального керівництва прокурорів Уманської прокуратури повідомлено про підозру у службовій недбалості двом фізичним особам – підприємцям, які здійснюють господарську діяльність у сфері технічного нагляду за проведенням будівництва.

За версією слідства, вказані підприємці, діючи на підставі кваліфікаційних сертифікатів інженерів з технічного нагляду, безпідставно погодили обсяги та якість фактично невиконаних робіт або ж виконаних з порушенням державних будівельних стандартів й умов договору, які були оплачені за рахунок бюджетних коштів.

Мова йде про капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці в місті Умань та сільського будинку культури однієї з селищних громад Уманського району.

Унаслідок неналежного виконання підозрюваними своїх службових обов’язків інтересам громади міста Умані заподіяно матеріальної шкоди на суму понад 2,2 млн грн, а територіальній громаді Уманського району – на 450 тис. грн.

У разі доведення вини обом чоловікам загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.