Двоє домашніх тиранів постануть перед судом

тиранДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка, який вчиняв домашнє насильство над своїм батьком (за ст. 126-1 КК України).

Чоловік систематично знущався над своїм 71-річним батьком, з яким проживав, ображав, погрожував фізичною розправою та перешкоджав вільному користуванню житлом.

Крім того, за процесуального керівництва Золотоніської прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 39-річного жителя одного із сіл Золотоніського району, який вчиняв домашнє насильство над своєю матір’ю (ст. 126-1 КК України).

Обвинувачений систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї 76-річної матері, з якою спільно проживає. Це призвело до погіршення стану здоров’я потерпілої.

Обидва обвинувачені неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак належних висновків для себе так і не зробили.

Довідково: домашнє насильство карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *