Дві пари молодят у день весілля відвідали міграційну службу

Перечекати в укритті повітряну тривогу, дочекатися ввімкнення світла, щоб укласти в РАЦСі шлюб та податися до Міграційної служби оформити новий паспорт – це історія про пересічних українців, про дві пари черкащан, які днями звернулися за отриманням послуг до Черкаського відділу УДМС у Черкаській області.

Олег і Вікторія після державної реєстрації шлюбу вирішили якнайшвидше подати заяву на оформлення ID-картки нареченій у зв’язку зі зміною прізвища.

А от молодята Дмитро та Інна прийшли до підрозділу Міграційної служби з групою підтримки близьких людей. Цього разу документи обмінювали нареченому у зв’язку зі зміною прізвища після реєстрації шлюбу. Хлопець вирішив зекономити свій час та скористався послугою з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Невдовзі отримає відразу два нові документи.

Як створюється паспорт відвідувачі мають змогу дізнатися з листівок у підрозділах. Там стисло про всі етапи створення біометричних документів та найпопулярніші електронні сервіси ДМС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.