Дві медалі виборов черкащанин Ілля Ковтун на Кубку світу зі спортивної гімнастики

У перший день змагань новоспечений чемпіон Європи святкував перемогу у вільних вправах, де ніхто не зміг перевершити його програму з коефіцієнтом складності 6,2 та загальною оцінкою 14.433.

Другу нагороду 19-річний спортсмен з Чекрас здобув у фіналі на коні, поступившись лише віцечемпіону Олімпіади-2020 Лі Чіх-каю з Тайваню (15.033) та вірмену Гагіку Хачікяну (14.733) і розділивши третю сходинку п’єдесталу з іншим представником Вірменії бронзовим призером чемпіонату світу Арутюном Мердіняном, з яким вони набрали однакову суму 14.566.

Учень Ірини Надюк кваліфікувався у фінали на п’яти з шести приладів, також Ілля виступатиме на паралельних брусах, поперечині та в опорному стрибку, де компанію йому складе Назар Чепурний.