Дві фабрики на Черкащині можуть призупинити роботу, у тому числі – смілянська

1517856894_kar27 компаній в Україні, які входять до Асоціації «Укркондпром», що займаються виготовленням солодощів, заявили, що призупиняють роботи із випуску деяких видів продукції. Про це інформує сайт ВІККА з посиланням на заяву Асоціації.

Головна причина – підвищення ціни за газ. За словами президента Асоціації «Укркондпром» Олександра Балдинюка, 22 грудня ціна газу на біржі вже перетнула межу в 73 тис. грн. У зв’язку з цим, частина компаній галузі вже повідомили Асоціації про плани повністю або частково згортати виробництво продукції.

«Кондитерські підприємства вже кілька місяців балансували на межі рентабельності через надвисокі ціни на газ та зростання вартості всіх інших складових собівартості продукції. Адже вартість газу в цьому році зростала щомісяця починаючи з січня, коли його вартість для виробників складала 5,9 тис грн. У грудні постачальники пропонували газ по 55тис. гривень за 1000м. куб. А при вартості газу для виробничих потреб в 73 тис. грн. за 1000 кубометрів кондитерським компаніям простіше взагалі згорнути виробництво», – пояснив Олександр Балдинюк.

Серед 27 компаній дві фабрики розташовані на Черкащині: «Світ ласощів» (Черкаси) та «Меркурій» (Сміла). Власником «Світу ласощів» є Людмила Русаліна, а власниками фірми «Меркурій» є Євген Таран та Вадим Харченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *