Два тижні залишається до завершення прийому есе на конкурс «Розумним Бути Модно»

4a087d584ac6526689f2881924b95645_XLСмілянські студенти ще мають час до 30 вересня для подачі есе на конкурс «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові гранти від організаторів, інформують на сайті Смілянської РДА.

Студенти можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються безкоштовно, отримають гранти у вигляді стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти вищих навчальних закладів м. Черкаси та області. Важлива умова – ЗВО має бути офіційним учасником конкурсу. Претенденти на перемогу можуть буди здобувачами вищої освіти будь-яких курсів, форм та спеціальностей навчання.

Визначатиме переможців незалежне журі. З повним переліком ЗВО-учасників та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину; e-kvytok.kiev.ua – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей; nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Тож, студентів запрошують спробувати свої сили у змаганні  бажають перемоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *