Два проєкти, подані за програмою Громадського бюджету, не пройшли відбір

громадський-бюджет+Спеціалісти відділу культури завершили роботи з експертизи поданих проектів за програмою Громадського бюджету міста, які будуть реалізовані у 2022 році.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Позитивні висновки отримали проєкти:

  • № 0001. Надання послуг з прокату гиробордів у міському парку культури та відпочинку. Автор Олександр Соляренко – до 200 тис. грн., малий проєкт.
  • № 0002. Облаштування міського парку культури та відпочинку шляхом реконструкції покриття пішоходних алей та зон відпочинку декоративною плиткою за дизайнерскою схемою “Бруківка-вишиванка”. Автор Вікторія Хандусь – до 800 тис. грн, великий проєкт.
  • № 0003 Оснащення Центру національно-патріотичного виховання “Смілянська Січ” БДЮТ навчально-тренувальним обладнанням. Автор Ніна Семеновська, біля 794 тис. грн, великий проєкт.
  • № 0009. Облаштування прибудинкової території Будинку культури ім. Т.Шевченка, заміна асфальтного покриття на декоративну плитку, ремонт центральних східців з встановленням пандусів. Автор Світлана Виговська, до 800 тис. грн, великий проєкт
  • № 0010. “Музика єднає всіх” – придбання апаратури для Будинку культури ім. Т.Шевченка Автор Олександр Аністратенко, біля 194 тис. грн, малий проєкт.

Разом з тим два проєкта вже отримали негативні висновки. І ось чому:

  • Проєкт № 0006. Створення кімнати віртуальної реальності у приміщенні Міського будинку культуриАвтор Олександр Соляренко, 90 тис. грн, малий проєкт.

У приміщенні Будинку культури відсутні вільні приміщення для облаштування кімнати віртуальної реальності, її створення можливе в інших вільних приміщеннях, які належать до комунальної власності.

  • Проєкт № 0007. Створення пейнтбольного клубу на території міського парку та відпочинку. Автор Олександр Соляренко, 200 тис. грн, малий проєкт.

Даний проєкт неможливо реалізувати на території міського парку. Територія, яка могла бути відведена під пейнтбольний клуб відноситься до природно-заповідного фонду та знаходиться під охороною держави. Реалізація даного проекту можлива на території іншої земельної ділянки, яка знаходиться у комунальній власності.

Загалом, роботи з експертизи поданих проєктів по програмі громадського бюджету міста у структурних підрозділах виконкому тривають.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *