Духовні криниці: усна народна творчість патріотичного спрямування

Урок народознавства під назвою «Духовні криниці: усна народна творчість патріотичного спрямування» провели днями у книгозбірні для свої активних користувачів, учнів 5-Б і 5-В класу ліцею «Лідер» (класні керівники Тетяна Клячко, Людмила Цьома).

Під час уроку діти разом з бібліотекарем здійснили екскурс в історичну минувшину, згадали героїчні подвиги українських воїнів всіх часів, дослідили значення слів «патріот» і «патріотизм».

Школярі дізналися, що казки, оповідання, легенди, билини, пісні, прислівя та приказки – усна народна творчість патріотичного спрямування – з давніх давен виконувала надважливе завдання: виховувати патріотично налаштованих людей, які неодмінно боронитимуть свою землю, коли на неї нападе ворог; під час діалогу ліцеїсти розповіли, що патріотом вважають людину, яка добре знає мову та історію своєї країни, досліджує історичні факти, шанує та дотримується звичаїв і традицій свого народу та готова стати на захист Батьківщини.

Діти виконали пісню – Гімн України, прослухали українську народну пісню «Ой у лузі червона калина» у сучасному виконанні. Чудово виконала пісню «Гей, соколи» вихованка Дитячої школи мистецтв Єлизавета Зеленько (викладач Тетяна Кулініч).

Відвідувачам представили книжкову виставку – подію «Героїчний епос українського народу».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.