Друга родина у Смілі отримала сучасний інфрачервоний обігрівач

sp_9_1Цього тижня ще одній сім’ї встановлено панельний інфрачервоний обігрівач. Радісну новину повідомили у Смілянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Родина в цьому році самотужки зробила косметичний ремонт в кімнаті, яка в гуртожитку межує з загальною душовою, тож постійно стикалися з проблемою сирості та плісняви. Сім’я знаходиться в банку даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують покращення побутових умов, в ній виховується двоє дітей – 1,5 та 14 років, кімната обігрівається від централізованого опалення. Взимку сім’я змушена постійно користуватись тепловентилятором для допоміжного опалення близько 8-10 годин на день. Середньомісячний платіж по допоміжному опаленню становив близько 540 грн.

Після того, як родині встановили панельний інфрачервоний обігрівач номінальною потужністю 400Вт з терморегулятором, що дозволить у 10 разів зменшити кількість споживання електроенергії. Середньмісячний платіж нині становитиме близько 60 грн, що дасть змогу сім’ї зекономити майже в десять разів, зазначають у ЦСССДМ.

Питання із теплозабезпеченням помешкань у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах, вдається вирішувати завдяки співпраці ЦСССДМ та виробника інфрачервоних панелей.

sp_9_3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *