Досвід смілянських лісівників активно переймають полтавчани

282034680_1345609432602173_3131602238949536364_nУ рамках пілотного проєкту працівники Полтавського лісгоспу ознайомлювалися з процесом створення та вирощування лісових культур дуба звичайного з використанням сіянців із закритою кореневою системою та переймали досвід у смілянських колег.

На території Будянського лісництва сміляни показали спеціальну теплицю, яка побудована для вирощування сіянців у касетах.

Гості оглянули теплицю, холодильну камеру для зберігання насіння та процес висівання насіння. Також лісничі продемонстрували лісові культури дуба звичайного, які створені з використанням садивного матеріалу вирощеного в касетах у різні періоди.

Окрім цього, лісівники Смілянського лісгоспу показали результати проведених доглядів за лісовими культурами за допомогою різних способів та знарядь.

Отримані знання будуть використані для вдосконалення технології з вирощування дуба звичайного із закритою кореневою системою для створення стійких високопродуктивних дібров на Полтавщині, зазначили працівники Полтавського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *