Дощі і пориви вітру: до кінця тижня у нашому краї правитимуть погодою атлантичні циклони

погода прогнозПочаток травня презентував дуже великі погодні надії і майже літнє тепло. Проте, на Черкащину знову пнадійшло холодне повітря і адвекція холоду, тому вдень не вище +14º..+15º. Дискомфорту додає поривчастий вітер.

Як розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань, за прогнозом, вже завтра антициклон «TRUDI», який подарував сонячну та суху погоду, поступиться місцем новим атлантичним циклонам «GREGOR» та «EUGEN».

Тому, 6-8 травня прогнозуємо періодичні грозові дощі, коливання температури повітря та атмосферного тиску на фоні посиленого рвучкого вітру.

Періодичні дощі підтримуватимуть добрі та оптимальні вологозапами ґрунту, які наразі в області є найвищими за останні 30 років.

За попередніми розрахунками, потужна адвекція тепла та сонячна енергія порадують жителів нашої області з 11 травня, температура повітря вдень підвищиться до +25..+27º.

Зазвичай літній режим погоди на Черкащині розпочинається 15 травня, тобто є надія, що літо в цьому році розпочнеться вчасно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *