Дорожники продовжують забезпечувати комфортний проїзд автошляхами області

ремонт дорігЧерез війну в Україні всі проекти з будівництва реконструкції та капітального ремонту змушені були поставити на паузу. Та попри обмежене фінансування працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних організацій забезпечують проїзд головними автошляхами.

Під постійним контролем тримаємо частину а/д М-05 Київ – Одеса, в області. Силами підрядної організації проводять заливку тріщин асфальтобетонного покриття емульсією.

На а/д Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань продовжують ліквідацію вибоїн струменевим методом.
На не менш важливих а/д Р-10/Р-09/- Черкаси – Чигирин – Кременчук, Р-04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка, Т-24-03 Орадівка – Христинівка – Жашків – Корсунь-Шевченківський – Мошни виконується ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном.

З початку червня вже ліквідовано більше 12 300 квадратних метрів ямковості на автодорогах державного значення.

Не забувають і про благоустрій. Щоденно здійснюється покіс трав вздовж смуг відведення державних автодоріг. Загалом скошено понад 766 км механізованим способом, та більш як 32 5000 квадратних метрів вручну.

Дорожники постійно проводять прибирання сміття уздовж автодоріг та на зупинках громадського транспорту задля комфорту руху через нашу область.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.