Дороги у Смілі лататимуть допоки дозволятиме погода

ремонт дорігЗагалом стан справ у Смілі нині стабільний. Про це повідомив міський голова Сергій Ананко. Підприємства та організації працюють без змін, як і об’єкти критичної інфраструктури.

Міський голова подякував побратимам із Республіки Молодова, міста Вадул-луй-Воде. Нещодавно звідти повернулися 29 юних смілян, які мали змогу протягом 10 днів відпочити та оздоровитися у Молдові. Щодо водопостачання, то воно у Смілі працює без змін. Паливна криза у нас відступила. Вивезення сміття також проводять без змін.

Триває усунення аварійної ямковості по місту. Працюють поки дозволяє погода. Днями комунальники працювали на вулиці Тараса Шевченка, завершили роботи на Кременчуцькій. Далі перейдуть на вулиці Філатова та Павлова. Далі буде вулиця Рєпіна, Богдана Хмельницького, Кармелюка та Мазура і далі по іншим вулицям. На сьогодні оголошено торги на проведення поточного ремонту на вулиці Федорова, вулиці Мазепи.

Тому, скільки дозволятиме погода у Смілі ремонтуватимуть усі вулиці, які було заплановано до латання комунальниками, так і за заявками жителів. В планах і вулиці Громова, Одеська. Поки є можливість, питанню ремонту та латанню доріг у Смілі приділятимуть максимальну увагу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *