Дороги, харчування дітей на інші нагальні питання обговорили на загальній нараді у Ротмістрівці

289752951e0020af7e0332fcb5ef2afeУ Ротмістрівській сільській раді відбулося організоване сільським головою Володимир Ховайба засідання ініціативної групи щодо ремонту доріг у селищі Ленське, які нині перебувають у вкрай незадовільному стані.

На зборах були присутні жителі селища Ленське та Носачів, старости на території сіл та депутати Ротмістрівської громади.

Розглянули нагальні питань, які хвилюють мешканців таких віддалених куточків громади, про які іноді забуває держава, але переймається місцева влада.

Найболючішим питанням, стало питання капітального ремонту дороги в селищі Ленське. Вже майже десятиріччя 80% дорожнього полотна – це ями. Проблемним є і під’їзд до домівок селян карет швидкої допомоги: усе впирається в дорогу.

Голова Ротмістрівської сільської ради ознайомив присутніх зі станом речей та надав підтвердження числених письмових звернень від свого імені до голови Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, а також ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

В ході обговорення було проведено телефонну розмову з головою райдержадміністрації. Тож, у селі очікується, що ремонт доріг розпочнеться вже у цьому році.

Також на зборах було обговорено такі важливі для мешканців сіл Носачів та Ленське питання, як централізований збір сміття та асенізація вигрібних ям. Директор КП «Ротмістрівське» Грант Кноян пообіцяв допомогти у виділенні техніки принаймні 1 раз на місяць для збору та вивезення сміття.

Було обговорено також і запити жителів щодо виконання обов’язків старостою на території сіл Носачів та Ленське, встановлення дорожнього знаку, регулювання режиму вуличного освітлення.

Також, було питання щодо виділення матеріальної допомоги на пільгове харчування учнів, які проживають в селі Ленське, але відвідують заклади освіти Городищенської громади.

Оскільки Ротмістрівська сільська рада сама в змозі утримувати своїх здобувачів освіти та надавати послуги безкоштовної освіти та безоплатного харчування дітям 1-4 класів та пільгових категорій, батьків та їхніх дітей відвідувати заклади освіти саме на території цієї сільської територіальної громади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *